KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 16197110
nr 1619 7110
Sven Lignell
(f. 1927), Sverige
Pastell, Signerad, kvinna, 38x17 cm, yttermått inklusive ram: 56x36 cm
Kondition: slitage, skador
Sven Lignell, svensk bildkonstnär född 1927.
Utrop:
300 kr
måndag 13 maj 2024
kl 18:30:51